Choď na obsah Choď na menu
 


Ashley Greene:Ako sa obliecť na hodinu katechizmu

16. 7. 2011

Ashley Greene sa objaví na marcovej titulke magazínu Teen Vogue. Fotky, ktoré sa v časopise objavia, budú naozaj vhodné pre tínedžerov. Žiadne sexi pózy, ani vyzývavé oblečenie. To je NAOZAJ šokujúce!

 

V súčasnom svete kde predáva iba sex sú spomínané fotky naozajstným “slušáckym“ spestrením. Ashley Greene v módnom časopise NAOZAJ predvádza módne kúsky a nie svoje telo. Ešte stále som prekvapená. Najmä, keď ide o Ashley. Človek by povedal, že je to jedno milé slušné dievčatko, teda kým si nepozrie jej domáce pornografické obrázky, ktoré obleteli svet. Ashley teraz musí sekať dobrotu a nechať svoje prsia v podprsenke, pretože randí s Joe Jonasom a on je zo silno veriacej rodiny. Naviac má na ruke nastoknutý prsteň čistoty a sľúbil teda nesexovať až do svadby.

Pikošky na to: Veriaci. Celibát. Sľub čistoty. Nechcem generalizovať. Nič nie je biele ani čierne. Ale najväčšie zvery, ktoré som vo svojom živote stretla boli práve tí, ktorí čakali “akože” až do svadby. A potom im jedného dňa preplo a nabodávali a nechali sa nabodávať všetkým čo prišlo do cesty.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.