Choď na obsah Choď na menu
 


KONEČNE, TO TRVALO! Prvý reálny bozk Patizóna a Stewartovej!

11. 6. 2011

KONEČNE, TO TRVALO! Prvý reálny bozk Patizóna a Stewartovej!

Toto je správa mesiaca. Paparazzom sa podarilo odfotiť Roba s Kristen tak, že už žiaden z nich nemôže nič dementovať. A my prvýkrát na Pikoškách môžeme napísať, že spolu FAKT chodia. Už sa prestal točiť svet?

 

  Paparazzi odfotili frajerov po premiére Robovho nového filmu Water for elephants. Kristen ho na premiére nesprevádzala po červenom koberci, prišla na tajnáča.

 

Nikdy nepotvrdili svoj vzťah, na verejnosti sa vždy prezentovali iba ako kamaráti, kolegovia z Twilight série. Každému bolo samozrejme jasné, že sa niečo deje, veď tí dvaja sa na seba ponášajú čoraz viac. Rovnaké strapaté vlasy, homeless móda a výraz tváre “zhúlil som sa čera aj predčerom, len si nejak neviem spomenúť či aj neska.“ Plus ani jeden nemal po boku oficiálneho partnera a všade sa ťahali spolu.

Nebol problém vystriehnuť ich vo dvojici, ale vždy udržovali od seba patričnú vzdialenosť, “kamarátsky“ odstup. Nechápem a zároveň obdivujem, že sa im celé mesiace darilo skrývať náklonnosť, hoci majú za pätami dennodenne polovicu kalifornských paparazzov. Ak nechcú svoj vzťah medializovať, fayn, len sa mi zdá trochu zbytočné to hranie sa na kamošov. Keby vyšli s pravdou von, bol by na nich vyvíjaný oveľa menší tlak. Inak títo dvaja sa hľadali. Vážne sa k sebe hodia, to sa len tak nevidí. A kedže mám pocit, že píšem článok do Brava Girl, končím.

PS: Paparazzom sa už minulý rok podarilo odfotiť pár ako sa objíma a bozkáva na ulici pred hotelom, ale fotky zďaleka neboli kvalitné ako tieto a tiež sa dali preložiť iba ako kamarátske zvítanie.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.