Choď na obsah Choď na menu
 


Kristen Stewart bola účastníčkou havárie

16. 7. 2011

 

Americká herečka Kristen Stewart, ktorá je známa predovšetkým z účinkovania v upírskej ságe Twilight (2008, 2009, 2010), bola vo štvrtok účastníčkou nezávažnej dopravnej nehody.


Kristen Stewart
dnes 17:15 – LOS ANGELES


Do 21-ročnej hviezdy jazdiacej na automobile značky Mini Cooper v Los Angeles zozadu nabúralo iné vozidlo. Pri incidente na nikto nezranil. Stewart po kolízii vystúpila z auta a s vodičkou druhého vozidla si vymenila informácie potrebné pre vyriešenie poistnej udalosti.

Herečka i druhá účastníčka nehody pôsobili napriek stresovej situácii uvoľnene, čo dokazujú aj zverejnené fotografie. Kristen Stewart tento rok získala titul Najobľúbenejšia filmová herečka počas udeľovania People's Choice Awards, no o pár týždňov neskôr ju nominovali na Zlatú malinu v kategórii Najhoršia herečka.

 

Okrem účinkovania v populárnej upírskej romanci si zahrala aj v snímkach Úkryt (2002) po boku Jodie Foster, Chyťte to dievča (2004), Územie žien (2007) či spolu s Dakotou Fanning v The Runaways (2010). Už čoskoro začnú nakrúcať snímku Snehulienka a poľovník, v ktorej Stewart stvárni Snehulienku.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.