Choď na obsah Choď na menu
 


Odmietnutý Rob Pattinson bozkáva miesto Kristen Taylora

11. 6. 2011

Robert Patizón aj Kristen Stewart vyhrali už po tretí raz na filmových cenách MTV kategóriu Najlepší bozk a tretíkrát sa pri jej preberaní nepobozkali. Pre nezasvätených – pri výhre tejto veľmi obľúbenej ceny by mali výhercovia predviesť svoju slávnu pusu. Kristen však stále pôsobí, že by Robovi odtrhla hlavu, keby sa jej na verejnosti čo len dotkol, a tak Rob miesto nej vášnivo pobozkal Taylora Lautnera.

 

To, že sa Kristen nechce so svojim kolegom oblizovať pred publikom plným jačiacich fanúšikov by nebolo až také čudné, keby s ním nechodila už dva či tri roky. Nikto s určitosťou nevie ako dlho tento zvláštny párik funguje, svoju lásku prísne taja, akoby išlo o niečo zakázané. Prípadne mal nastať po jej zverejnení koniec sveta. Myslím, že takéto hranie sa na kamošov a tvrdošijné zapieranie niečoho viac je smiešne a detinské, keď aj tak všetci vieme, že sú spolu. Rob a Kristen si sami na seba pletú bič. Paparazzi sa predbiehajú, kto nafotí nevyvrátiteľný dôkaz ich lásky a prenasledujú ich preto viac.

Počas minulých dvoch ročníkov Kristen pri preberaní ceny Najlepší bozk utekala pred Robovými ústami, akoby ich mal plné nejakého vredovitého ochorenia. Pred rokom ho od seba dokonca dosť nepríjemne odtlačila, ak mu to robí aj v súkromí, chalanko sa určite nenudí. Ak chce sex, musí po dome rozostavať pasce. Tento rok Rob zjavne pocuchané nervy svojej frajerky veľmi nepokúšal, rozbehol sa z pódia rovno do hľadiska a prekvapenému Taylorovi vlepil poriadnu pusu, ešte mu aj pobozkal ruku ako pravý gentleman. Keď sa vracal ku Kristen a chcel ju zjavne objať, opäť sa začala brániť, akoby sa pokúšal o kontakt nejaký onan v parku. Niektorým veciam nerozumiem.

 

Rob bol počas večera MTV Filmových cien, na pódiu stále, uspel v mnohých kategóriách. Najviac zaujal bozkom s Taylorom, gay fanúšikom Twilightu sa splnil sen :)

 

 

Bozk

 

 

Napriek snahe utajiť svoj vzťah, aj na cenách MTV fotografi zvečnili ich románik. Rob a Kristen sa chytili za ruku

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.