Choď na obsah Choď na menu
 


Robert Pattinson bol kedysi slečna Klaudia

11. 6. 2011

Robert Pattinson bol kedysi slečna Klaudia

Najznámejší upír nového tisícročia a jeho cesta za slávou.

 

Robert Thomas Pattinson prišiel na náš svet 13. mája 1986 v Londýne. Už ako trojročný začal brnkať na klavíri a ako päťročný na gitare, čo bola predzvesť jeho hudobného nadania. Do jeho dvanástich rokov ho jeho dve staršie sestry pravidelne navliekali do dievčenských šiat a volali ho Claudia. Potom nastal bod zlomu, Rob zmenil školu, objavil gél na vlasy a stal sa „cool“.

Začínal ako model, ale v tejto brandži vydržal len tri roky. Oveľa viac ho to tiahlo na dosky, ktoré znamenajú svet. Rob hrával v amatérskych divadlách, kým nedostal svoju prvú úlohu na striebornom plátne vo filme Ring of the Nibelungs, kde si zahral Giselhera. Do širokého povedomia (hysterických fanúšičiek) sa dostal ako Cedric Digory v Harrym Potterovi. V dnešnej dobe, keď je Robert idolom matiek a ich dospievajúcich dcér spomína na roky predtým ako sa stal slávny: „Bol som posadnutý Kate Moss. Na stene v mojej izbe som mal plagáty Lindy Blair a Kate Moss.“

Film, ktorý mu zmenil život a odštartoval kariéru hollywoodskej superhviezdy bol samozrejme Twilight. V upírskej ságe stvárňuje vápnom potretého Edwarda Cullena, ktorý spĺňa náš romantický ženský ideál, že chlapom (ani tým vyše storočným panicom) nejde o sex, ale o lásku. Ktorá by sa nenamotala však, Bella? Jeho najnovší filmový počin je Water for Elephants, kde sa zamiluje do Reese Witherspoon. V skutočnosti jeho srdce však patrí Kristen Stewart a ak hľadáte dôkaz nájdete ho TU.

Rob je veľmi vtipný týpek dokazuje to i tento výrok: „Ešte stále som sa nerozhodol pre herectvo. Začal som hrať ako 15 či 16-ročný, aj to len preto, že môj otec zazrel v reštaurácií partiu krásnych dievčat. Keď sa im prihovoril a zisťoval odkiaľ prichádzajú, povedali že z divadelného krúžku. A otec mi povedal: Synak, to je kam potrebuješ ísť.“

Od minulého roka patrí k stovke najbohatších hollywoodskych  hercov do dvadsaťpäť rokov a tiež k 100 najvplyvnejším ľuďom sveta. Mať tak aspoň päť percent jeho peňazí na účte… To by sa nám žilo. :)

PS: Napriek tomu, že je škandalózne bohatý do dnešných dní nevlastní žiaden dom a žije len v hoteli. A u Kristen.

More a Rob. Neodolateľná kombinácia.

Rob ako chutná vosková figurína v Berlíne. Myslím, že tu vyzerá lepšie ako v skutočnosti. :)

Koľká romantika! Neodolateľná Reese a pravá láska vo filme Water for Elephants.

S gélom?  Či bez? Ale Robo, už netreba používať toľko gélu ako na strednej… Veď už si cool. :)

S Kristen…

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.