Choď na obsah Choď na menu
 


Robert Pattison o Kristen Stewart:je v pohode

15. 7. 2011

Robert Pattinson potešil svoje pubertálne fanúšičky, objaví sa totiž na stránkach magazínu Vanity Fair. Onedlho uzrie svetlo jeho nový film Water for Elephants, kde si zahrá po boku krásnej Reese Witherspoon. Čo-to o sebe samozrejme aj prezradil…

Pri rozhovore vraj pôsobil inteligentne, sladko a bol dosť sebakritický. V minulosti bol umelecky činný, skladal piesne a podobne. Momentálne netuší, čo sa ním deje – mozog mu nefunguje, nemôže písať, vraj sa sotva podpíše. Keď nenatáča, tak sedí doma a stále dokola pozerá seriály House of Payne a Two and a Half Men. O svojej láske prezradil, že je herečka (narážal na ich vzťah?). On vraj nevie, či je herec, lebo sa ešte stále hľadá. Ďalším otázkam o ich vzťahu sa vyhýbal, vraj je to zložité. Potom dodal, že  Kristen je v pohode (tá zamilovanosť) a opäť dodal, že je dobrá herečka.

Pikošky na to: Nuž, mám ten pocit len ja, alebo upírska láska sa naozaj odohráva len vo filme? Tiež je možné, že bol len zhúlený a chcelo sa mu spať, lebo keď sa tak na neho pozriem, mám pocit, že spí s otvorenými očami a odpovede tomu nasvedčovali tiež.

Z fotenia…

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.