Choď na obsah Choď na menu
 


Sexi februárové titulky:Alessandra Ambrosio, Minka Kelly a Kristen Stewart!

16. 7. 2011

Mesiac február prinesie módne editorály plné hviezd. Na stránkach nebude chýbať ani Minka Kelly, Alessandra Ambrosio a Kristen Stewart.

Alessandra Ambrosio sa vyzliekla do spodnej bielizne, aby odhalila svoje dokonalá telo pre nemeckých čitateľov magazínu GQ. Nemcom tak bude horúco aj v týchto chladných dňoch, vzhľadom na to, že Alessandra má na sebe len podprsenku, nohavičky a podväzky. Exotickú krásku chcel fotograf stvárniť ako symbol zmyselnosti, stelesnenie hriechu. Pri nej tak nemal veľa práce. Čo myslíte, podarilo sa mu to?

Sexi herečka Minka Kelly (30), ktorá si zahrala napríklad vo filme 500 dní so Summer, zdobí titulku februárového magazínu GQ. Minka, dcéra Ricka Dufaya, bývalého člena Aerosmith, bola vlani vyhlásená za najsexi ženu pre rok 2010, ktorú vyhlasoval magazín Esquire.

Upírska hviezdička Kristen Stewart nafotila módny editoriál pre Vogue! Fotky jej spravil jeden z najlepších fotografov Mario Testino, ktorý mal česť fotiť aj Princa Williama a Kate Middleton. Fotky vznikli v opustenom sklade v LA. Čitateľom sa posťažovala, že jej chýba pocit anonymity, tak ale to je obohratá pesnička každej hviezdy, okrem Paris Hilton…

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

kr

(kristns, 26. 7. 2015 14:54)

kmôgwav§qiňääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääää