Choď na obsah Choď na menu
 


Šikovná Kristen: Bude ju okrem herectva živiť aj striptíz?

15. 7. 2011

Kristen Stewart (20) známa predovšetkým z upírskej ságy Twilight sa pre svoju novú úlohu mladej striptérky vo filme Welcome to the Rileys priučila tomuto „umeniu“ .

 

Kristen Stewart vo filme Welcome To Rileys

22.10.2010 19:28 – NEW ORLEANS

 

Sama bola prekvapená, že sa pri vyzliekaní a lascívnych pohyboch cítila ako ryba vo vode a vôbec jej to neprekážalo. „Najviac ma prekvapilo, že keď som sa skromne oblečená prechádzala po ulici v pančuchách s veľkými okami, nemala som žiadnu úzkosť či strach,“ prezradila americká hviezdička, ktorá sa na striebornom plátne objavuje už od útleho detstva.

„Vedela som o svojej úlohe v dostatočnom predstihu a to mi veľmi pomohlo v príprave. Bála som sa, že sa budem počas nahých scén hanbiť, alebo budem nesvoja, ale stal sa presný opak,“ opísala svoje pocity polovička Roberta Patinsona, ktorá podľa amerických médií v týchto dňoch zažehnala partnerskú krízu. 

 

V úlohe striptérky sa jej darilo nad očakávania. „Naučila som sa tancovať okolo tyče napriek tomu, že som to predtým naživo nikdy ani len nevidela. Snažila som sa to brať ako každú inú úlohu a to ma upokojilo,“ hovorí Kristen. Charizmatická kráska sa dokonca dočkala aj ponuky na novú prácu, prácu striptérky.

 

Počas nakrúcania jednej scény si jej prvotriedny výkon všimol majiteľ podniku v New Orleans a ponuka bola na stole. Šlo však viacmenej o zábavu, ale ak by to Kristen prestalo "šľapať" pred kamerami, aspoň má niečo v zálohe. Ani spojenie oboch zamestnaní by nemuselo byť na škodu...

VIDEO: Trailer k filmu Welcome To Rileys

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

twilinght saga

(16milacik16, 9. 7. 2013 11:04)

kristenm budete mat dalsie pokracovanie twilunghu